Ohlášky 15.11.

Ohlášky 15.11.

Ohlášky 15.11. 2020

 

Milé sestry, milí bratři, milí přátelé,

chceme Vás takto formou online ohlášek informovat o aktuálním sborovém dění.

 

Vzhledem k nouzového stavu se až do odvolání veřejné bohoslužby ani v našem sboru nekonají.  O jejich obnovení Vás budeme neprodleně informovat.

Každou neděli v 10:00 ovšem zapínáme kostelní zvony na oslavu dne Kristova vzkříšení a jako znamení, že neděle je –  ačkoliv se zrovna nemůžeme společně scházet.

 

Br. faráři Jiřímu Palánovi končí karanténa v pondělí 16. listopadu a měl by již být na faře normálně k dispozici.

V pátek 20.listopadu se tedy opět sejdou online konfirmandi od 15:30 a mládežníci od 17:30.

 

K objednání na faře je nástěnný kalendář s fotografiemi kostelů a modliteben naší církve. Jeho cena se podle počtu objednaných kusů bude pohybovat mezi 60 -80 Kč za kus.

 

K zakoupení na faře je již také tradiční Evangelický kalendář a čtení Na každý den na rok 2021, obojí v ceně 145 Kč za kus. Zakoupením EK či NKD podpoříte i náš sbor, který již celou zásilku v knihkupectví Kalich zaplatil.

 

I letos můžete podpořit středisko Diakonie Rolnička zakoupením výrobků z chráněné dílny. Výtěžek prodejní akce ČCERolniČCE jde na podporu klientů střediska se zdravotním postižením. Výrobky si můžete objednávat zde: https://www.eshop.rolnicka.cz/cce-rolnicce

 

Připomínáme možnost platit salár i posílat dary na účet našeho sboru č. 129663139/0300

 

Dnes v neděli 15. listopadu slaví narozeniny bývalý kurátor sboru bratr Jiří Sívek z Vrchů.  Přejeme mu hodně radosti, zdraví, pokoje a vyprošujeme Boží požehnání celé rodině!

 

Comments are closed.