Ohlášky 22.11.

Ohlášky 22.11.

Ohlášky 22.11. 2020

 

Milé sestry, milí bratři, milí přátelé,

chceme Vás takto formou online ohlášek informovat o aktuálním sborovém dění.

 

Tuto neděli 22. listopadu se ještě veřejné bohoslužby nekonají.

 

Ale příští neděli 29. listopadu v 10:00 vás již zveme  – vzhledem k pozvolnému uvolňování epidemických opatření –   k bohoslužbám na faru.

Příští neděle je 1. adventní a oslavíme ji bohoslužbami  s vysluhováním svaté večeře Páně.

Po bohoslužbách se sejde ke své schůzi staršovstvo sboru.

 

Pro vás, kteří se ještě na bohoslužby osobně nechystáte, nebo z jakýchkoliv důvodů nemůžete přijít, bude i na příští neděli namluveno slovo kázání na webových stránkách sboru. Ve slově na neděli chceme pokračovat, i když už třeba (snad) kostely zůstanou otevřené.

Slovo na neděli si můžete samozřejmě poslechnout i dnes (22.11.) –  v poslední neděli církevního roku. Tématem je Podobenství o deseti družičkách podle Matoušova evangelia.  

Slovo povzbuzení na každý den namluvené faráři naší církve můžete poslouchat na webu soundcloud  https://soundcloud.com/ecirkev/159-hana-ducho-takovou-viru-bych-chtela-mit-slovo-na-doma-19112020?in=ecirkev%2Fsets%2Fslovo-na-den&fbclid=IwAR0DGS8jfhFjIrnIvUu-QxPqGSmDtyyRl1cfeJPlZJaGDMjkU3jGUFHdmCs

Na webu e-cirkev najdete potom odkazy na všechny on line bohoslužby https://www.e-cirkev.cz/clanek/6613-On-line-vysilani-bohosluzeb-Ceskobratrske-cirkve-evangelicke/index.htm

 

Pro děti i letos chystáme vánoční básničky a také balíčky. Nevíme sice, zda půjde uskutečnit dětskou vánoční slavnost v obvyklém rozsahu, ale radostnou vánoční zvěst chceme i letos všem maličkým zprostředkovat.

Příspěvky na pořízení vánočních balíčků můžete dávat tradičně na faře, anebo posílat na účet sboru.  

 

K objednání na faře je nástěnný kalendář s fotografiemi kostelů a modliteben naší církve. Jeho cena se podle počtu objednaných kusů bude pohybovat mezi 60 -80 Kč za kus.

 

K zakoupení na faře je již také tradiční Evangelický kalendář a čtení Na každý den na rok 2021, obojí v ceně 145 Kč za kus. Zakoupením EK či NKD podpoříte i náš sbor, který již celou zásilku v knihkupectví Kalich zaplatil.

 

I letos můžete podpořit středisko Diakonie Rolnička zakoupením výrobků z chráněné dílny. Výtěžek prodejní akce ČCERolniČCE jde na podporu klientů střediska se zdravotním postižením. Výrobky si můžete objednávat zde: https://www.eshop.rolnicka.cz/cce-rolnicce

 

 

Připomínáme možnost platit salár i posílat dary na účet našeho sboru č. 129663139/0300

 

Comments are closed.